IV koncert plenerowy

Data: 27.06.2022 r., godz. 18.51    199
IV koncert muzyczno-poetycki z cyklu " Letnie, niedzielne popołudnia z Norwidem i Chopinem w Dębinkach".

Klasycystyczny Pałac w Dębinkach zachwyca nie tylko pięknym wnętrzem, ale także malowniczym parkiem. Koncerty plenerowe w Muzeum Cypriana Norwida stają się coraz bardziej popularne, przede wszystkim ze względu na obecność wybitnych artystów, ale także otoczenie, które nadaje koncertom urokliwego klimatu.

Za nami kolejna, wspaniała niedziela z poezją Norwida i muzyką Chopina. 26 czerwca na scenie plenerowej wystąpili aktorka teatralna i filmowa Grażyna Barszczewska oraz pianista Wojciech Świętoński. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Czytanie poezji Norwida przez Grażynę Barszczewską. Recital Chopinowski w wykonaniu Wojciecha Świętońskiego., foto nr 1, Czytanie poezji Norwida przez Grażynę Barszczewską. Recital Chopinowski w wykonaniu Wojciecha Świętońskiego., foto nr 2, Czytanie poezji Norwida przez Grażynę Barszczewską. Recital Chopinowski w wykonaniu Wojciecha Świętońskiego., foto nr 3, Czytanie poezji Norwida przez Grażynę Barszczewską. Recital Chopinowski w wykonaniu Wojciecha Świętońskiego., foto nr 4, Czytanie poezji Norwida przez Grażynę Barszczewską. Recital Chopinowski w wykonaniu Wojciecha Świętońskiego., foto nr 5, Czytanie poezji Norwida przez Grażynę Barszczewską. Recital Chopinowski w wykonaniu Wojciecha Świętońskiego., foto nr 6,