KONCERT KAMERALNY-ZMIANA

Liczba odwiedzających: 123
Czas trwania wydarzenia: od: 23.03.2024 r., godz. 16.00 do: 23.03.2024 r., godz. 18.00

ul. Pałacowa 7, 07-230 Dębinki
e-mail: kontakt@muzeumnorwida.com,
www: https://muzeumnorwida.com/
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Niedziela: 9.00-16.00

Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach

ul. Pałacowa 7, 07-230 Dębinki
e-mail: kontakt@muzeumnorwida.com,
www: https://muzeumnorwida.com/
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Niedziela: 9.00-16.00

Z powodu choroby pianisty Ivana Klánsky'ego w sobotę 23 marca nie wystąpi w Dębinkach Guarneri Trio Prague
Jeśli chcielibyście Państwo usłyszeć brzmienie wiolonczeli zbudowanej przez Andrea Guarneri w 1684 roku, zapraszamy na koncert kameralny w wykonaniu Marka Jerie (wiolonczelisty Guarneri Trio Prague) i Marii Gabryś-Heyke(fortepian).
W programie utwory Roberta Schumanna, Fryderyka Chopina, Clauda Debussy'ego i Maurice Ravela.

23 marca o godzinie 16.00 zapraszamy wszystkich melomanów na niezwykły koncert kameralny formacji Guarneri Trio Prague.
Zespół należy do najbardziej znanych triów fortepianowych w świecie muzyki klasycznej. Założone przez Ivana Klanskiego, Ceneka Pavlika i Marka Jeriego trio regularnie występuje na wielu międzynarodowych festiwalach muzycznych, m.in. na Festiwalu w Szlezwiku-Holsztynie, Praskiej Wiosnie i Folle Journée w Nantes, Bilbao i Tokio.
Zespół z sukcesem koncertuje w prestiżowych salach koncertowych na całym świecie  , w miastach takich jak Londyn, Paryż, Praga, Madryt, Genewa i Hamburg.
Guarneri Trio Praga nagrało kompletne tria fortepianowe Beethovena, Mendelssohna, Szostakowicza, Schuberta, Brahmsa i Mozarta dla francuskiej wytwórni Praga Digitals oraz tria fortepianowe Dvoraka dla czeskiej wytwórni Supraphon. Za swoje nagrania Trio zostało nagrodzone wieloma znaczącymi nagrodami (Diapason d’Or, Le Monde de la Musique, Choc).
Serdecznie zapraszamy na niezwykłą muzyczną ucztę.
Wstęp wolny.

koncert_23 marca.jpg (818 KB)