II koncert plenerowy

Data: 13.06.2022 r., godz. 18.15    184
II Koncert muzyczno-poetycki z cyklu " Letnie, niedzielne popołudnia z Norwidem i Chopinem w Dębinkach".

W niedzielne popołudnie, 12 czerwca, na scenie plenerowej w Dębinkach po raz kolejny zagościli wspaniali artyści. W klimacie zadumy i refleksji wysłuchaliśmy poezji Cypriana Norwida w interpretacji aktora teatralnego i filmowego- Tomasza Nosinskiego. Aranżacje muzyczne utworów Fryderyka Chopina zaprezentowała wybitna pianistka i klawesynistka- Justyna Kreft. Nad całością czuwał Karol Stępkowski. Koncerty plenerowe w Dębinkach są okazją do wymiany doświadczeń związanych z odkrywaniem sensu i znaczenia twórczości dwóch wybitnych przedstawicieli polskiego romantyzmu. Zapraszamy na kolejne, żywe lekcje polskiej kultury i literatury- śladami Norwida z fortepianem Chopina w tle.

Czytanie poezji Cypriana Norwida przez Tomasza Nosinskiego. Recital Chopinowski w wykonaniu Justyny Kreft., foto nr 1, Czytanie poezji Cypriana Norwida przez Tomasza Nosinskiego. Recital Chopinowski w wykonaniu Justyny Kreft., foto nr 2, Czytanie poezji Cypriana Norwida przez Tomasza Nosinskiego. Recital Chopinowski w wykonaniu Justyny Kreft., foto nr 3, Czytanie poezji Cypriana Norwida przez Tomasza Nosinskiego. Recital Chopinowski w wykonaniu Justyny Kreft., foto nr 4, Czytanie poezji Cypriana Norwida przez Tomasza Nosinskiego. Recital Chopinowski w wykonaniu Justyny Kreft., foto nr 5, Czytanie poezji Cypriana Norwida przez Tomasza Nosinskiego. Recital Chopinowski w wykonaniu Justyny Kreft., foto nr 6,