Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem

Data: 27.02.2024 r., godz. 11.04    152
Salon Kulturalny 24.02.2024 r.

Za nami wspaniałe spotkanie z Krzysztofem Janczarem, aktorem, absolwentem łódzkiej Filmówki, odtwórcą ponad 70 ról w produkcjach filmowych, serialach oraz teatrze. Szerokiej publiczności znanym m.in. z roli Pawła Jankowskiego w serialu "Wojna domowa" Jerzego Gruzy. Kreacja aktorska "chłopaka z gitarą" zakochanego w bigbicie, przyniosła mu niezwykłą popularność i upewniła w wyborze aktorskiej ścieżki. Krzysztof Janczar występujący początkowo pod nazwiskiem Musiał, uznanie zdobył również jako Tomek "Bicz" Maliniak, były więzień, który staje na czele bandy gitowców w filmie Mieczysława Waśkowskiego "Nie zaznasz spokoju".
W sobotnie popołudnie 24 lutego Krzysztof Janczar w rozmowie z prowadzącą Anną Kękuś opowiedział o swojej drodze do aktorstwa oraz fascynacji światem artystycznym. Całość dopełniły anegdoty, prezentacja, fragmenty filmów oraz odpowiedzi na pytania publiczności.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w ramach cyklu "Salon Kulturalny".

Dobrego dnia!

Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem
Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem, foto nr 1, Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem, foto nr 2, Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem, foto nr 3, Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem, foto nr 4, Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem, foto nr 5, Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem, foto nr 6, Spotkanie z aktorem Krzysztofem Janczarem, foto nr 7,