I koncert plenerowy

Data: 06.06.2022 r., godz. 20.03    193
I koncert plenerowy z cyklu " Letnie, niedzielne popołudnia z Norwidem i Chopinem w Dębinkach"

5 czerwca 2022 roku odbył się pierwszy, plenerowy koncert muzyczno-poetycki. Cykl niedzielnych, popołudniowych spotkań z poezją Norwida i muzyką Chopina zainaugurowali wybitni artyści- pianistka Maria Gabryś- Heike oraz aktorzy Stanisław Brejdygant i Tatiana Proskurina.

Zaproszeni goście zaprezentowali wybrane utwory Cypriana Norwida w języku polskim oraz ukraińskim, całość dopełniła muzyka Fryderyka Chopina. Opiekę artystyczną sprawował Karol Stępkowski, aktor teatralny i filmowy. Starannie dobrany repertuar, doskonała akustyka oraz otoczenie pięknego pałacu i parku, uczyniły to wydarzenie wyjątkowym. Pragniemy, aby spotkania plenerowe w Dębinkach stały się nową koncertowo-mazowiecką tradycją.

Czytanie poezji Norwida przez Stanisława Brejdyganta i Tatianę Proskurinę. Recital Chopinowski w wykonaniu Marii Gabryś- Heyke., foto nr 1, Natalia SulichCzytanie poezji Norwida przez Stanisława Brejdyganta i Tatianę Proskurinę. Recital Chopinowski w wykonaniu Marii Gabryś- Heyke., foto nr 2, Natalia SulichCzytanie poezji Norwida przez Stanisława Brejdyganta i Tatianę Proskurinę. Recital Chopinowski w wykonaniu Marii Gabryś- Heyke., foto nr 3, Natalia SulichCzytanie poezji Norwida przez Stanisława Brejdyganta i Tatianę Proskurinę. Recital Chopinowski w wykonaniu Marii Gabryś- Heyke., foto nr 4, Natalia SulichCzytanie poezji Norwida przez Stanisława Brejdyganta i Tatianę Proskurinę. Recital Chopinowski w wykonaniu Marii Gabryś- Heyke., foto nr 5, Natalia Sulich